Podstatou této formy je hostování vašeho obsahu v našem prostředí.

  • Web podle dohodnutého zadání vytvoříme. V rámci tvorby uděláme všechno proto, aby web byl co nejlepší podle dostupného know-how. V souladu s vašimi záměry. Pomůžeme s analýzou a čímkoli dalším. Sami vyhodnotíte (rádi s tím pomůžeme), co je účelné, abyste dělali bez nás, co musíme dělat společně a v kdy bude jednodušší, abychom to udělali sami. 
  • Jakmile web běží, nezasahujeme do obsahu. Nezabýváme se analýzou výkonu.
  • Obsah můžete editovat sami nebo posílat požadavky, co chcete na stránky umístit.
  • Používání redakčního systému je sice velmi snadné a vždy pro vás vytvoříme libovolný počet přístupových účtů, ale pokud jej nepoužíváte trvale a neznáte možnosti jednotlivých součástí, bude pro vás téměř jistě pohodlnější, když to uděláme my. Bude to mít tu výhodu, že vás ještě před zveřejněním upozorníme na případné možnosti vylepšení.
  • U těch typů obsahu (to je způsob prezentace - např. článek, nabídka, fotogalerie, ...), které budete intenzívně používat, bude naopak výhodnější, když si jej budete upravovat přímo. V našem vlastním  zájmu vás to co nejlépe naučíme a poskytneme detailní metodiku.
  • Pokud budete potřebovat nový typ obsahu - a bude užitečný - rádi jej vytvoříme zdarma. Např. si pro historii firmy budete přát časovou osu (jako mají např. Kuchyně Sykora), tak (pokud ji už nemáme) ji rádi vytvoříme, protože takový atraktivní způsob prezentace určitě uvítají i ostatní uživatelé.
  • Rádi odpovíme na jakýkoli dotaz. Pomůžeme, kde budeme moci. Ale na rozdíl od komplexní péče se nesnažíme, aby váš web byl nejlepší v okrese.

Služba je placená ročním paušálem, který sjednáváme podle rozsahu práce prvního půl roku ... a kvalifikovaného odhadu. Základní paušál pro tuto službu bude zcela individuální, ale měl by být v řádu stokorun ročně na jednu průměrnou stránku.

Můžeme v průběhu spolupráce naši angažovanost zvětšovat nebo zmenšovat podle vašich představ. Ale pokud budete považovat za užitečné, abychom se věnovali analýze návštěvnosti, musíme si převzít i správu obsahu. Jsme připraveni každou úpravu navrhnout a vysvětlit, ale není rozumné se o znění, vzhledu či uspořádání dohadovat s argumenty "... líbí ..." nebo "... myslím ...".