Technické zajištění provozu

Podstatou služby je hostování vašeho obsahu v našem prostředí.

  • Web podle zadání vytvoříme. V rámci tvorby uděláme všechno proto, abychom dosáhli co nejlepšího výsledku. Pomůžeme s analýzou a čímkoli dalším. Sami vyhodnotíte, co je účelné, abyste dělali sami a v čem budeme efektivnější. 
  • Jakmile web běží, nezasahujeme do obsahu. Nezabýváme se analýzou.
  • Obsah můžete editovat sami nebo posílat požadavky, co chcete na stránky umístit.
  • Používání redakčního systému je sice velmi snadné a rozhodně pro každého vytvoříme přístup, ale pokud jej nepoužíváte trvale a neznáte možnosti typů obsahu, bude pro vás téměř jistě pohodlnější, když to uděláme my.
  • U těch typů obsahu, které budete intenzívně používat, bude naopak výhodnější, když si jej budete upravovat přímo.
  • Pokud budete potřebovat nový typ obsahu - a bude užitečný - rádi jej vytvoříme zdarma. Např. si pro historii firmy budete přát časovou osu (jako mají např. Kuchyně Sykora), tak (pokud ji už nemáme) ji rádi vytvoříme, protože takový atraktivní způsob prezentace určitě uvítají i ostatní uživatelé.
  • Rádi odpovíme na jakýkoli dotaz. Pomůžeme, kde budeme moci. Ale nesnažíme se, aby váš web byl nejlepší v okrese.

Tato služba je placená ročním paušálem, který sjednáváme podle rozsahu práce prvního půl roku ... a kvalifikovaného odhadu. Základní paušál pro tuto službu bude zcela individuální, ale měl by být v řádu stokorun ročně na jednu průměrnou stránku.

Můžeme v průběhu spolupráce naši angažovanost zvětšovat nebo zmenšovat podle vašich představ. Ale pokud budete považovat za užitečné, abychom se věnovali analýze návštěvnosti, musíme si převzít i správu obsahu. Jsme připraveni každou úpravu navrhnout a vysvětlit, ale není rozumné se o znění, vzhledu či uspořádání dohadovat s argumenty "... líbí ..." nebo "... myslím ...". 

Alternativou je komplexní péče.