Vznik, správa a rozvoj webu

Zveřejňujeme konkrétní návody, nástroje, zásady a postupy (texty jsou míněny jako vymezení toho, jak si myslíme, že je správné firemní web provozovat). 

Pro weby máme následující možnosti spolupráce (zjednodušené vysvětlení).

  • Běžná podoba - zajištění provozu
    Máte možnost pracovat s obsahem sami (což je snadno možné, jelikož využíváme redakční systém, ke kterému existuje rozsáhlá originální okumentace plus to, co je popsáno zde). Rádi vytvoříme cokoliv rozumného, co budete potřebovat (typy obsahu či funkčnost) podle dohodnutých pravidel. V tomto režimu si metadata, statistiky a reklamní kampaně spravujete sami. 
  • Komplexní péče
    Pokud budete chtít - což považujeme za velmi rozumné - abychom se o využití a rozvoj webu postarali my, budeme se o něj starat jako o náš vlastní. Řeč je nyní o akvizičním webu. Ostatní typy webů a podmínky pro jejich provoz a hodnocení jejich výkonu budou doplněny následně.

Viz též jaký web a za jakou cenu.

Rozumíte své práci. My také.

Baví nás to. Máme radost, když věci fungují. Rádi sdílíme zkušenosti.

Cena: Přiměřená

Chci vědět víc

Umíme odhadnout potenciál spolupráce. Vy také. Dohodneme se.
Rádi bychom poprosili ty, komu připadnou informace uváděné v metodice užitečné nebo sporné či mají jiné zkušenosti či mohou doplnit chybějící zdroje, aby se ozvali. Rádi budeme spolupracovat na dalším zlepšování nebo propojíme naše stránky s vašimi.