Provizorní výpis článků blogu. Už máme stránkování a značky, ale nejde jednoduše nastavit formát, filtr, řazení nebo počet článků na stránku přehledu. Pořád nejsou komentáře. To se možná nikdy nezmění... nebo až se někdo ozve se zpětnou vazbou.
16.11.2024 Petr Opletal Office 365 Procesy IT Software development Office 365 Flow PowerApps Forms Dynamics 365 Power BI Automatizace Produktivita
Pro jaké účely využívat prostředky pro automatizaci obsažené v M365? K čemu se nejlépe hodí? Jaký užitek je rozumné očekávat? V čem se taková řešení liší od obvyklých způsobů získávání funčknosti?
23.10.2024 Petr Opletal IT Strategie Management TOGAF Requirement Agenda Workflow Enterprise Procesy
Hledáte (jakýkoli) nástroj pro zefektivnění správy požadavků na IT? Vnímáte, že řízení životního cyklu podnikových požadavků potřebuje odpovídající prostředí? Očekáváte, že současně získáte odpovídající know-how?
01.10.2024 Petr Opletal IT Software development Požadavky Zadání Specifikace Akceptace Outsourcing
Dobře je problém dostatečné způsobilosti zadavatele získat funkčnost / prostředi pro splnění požadavků vidět např. na digitalizaci stavebního řízení. Týká se to ovšem každého, kdo potřebuje nestandardní řešení.
13.09.2024 Petr Opletal IT Software development Strategie Management TOGAF Requirement Agenda Workflow
Možná se vám vybaví TOGAF. Ten dle Open Group vyžaduje správu požadavků na IT. Plán investic stojí také na požadavcích. Změnové/rozvojové projekty stojí na analýze potřeb.
07.07.2024 Petr Opletal Management Office 365 IT Rozvoj dovedností E-mail IT Správa Dovednosti Outlook Produktivita Efektivnost
Jak je to s elektronickou poštou. Je to přežitek? Nezbytnost? Žrout času? Co doopravdy potřebujeme, aby email "uměl" … nebo spíš co musíme umět my. Jaké technologie pomohou a jaké nám život spíše zkomplikují.
Naše práce nás baví. Pomůžeme, aby vaše bavila vás.
Hledáme partnery, se kterými budeme růst.