Výběr článků

Provizorní výpis článků blogu. Už máme stránkování a značky, ale nejde jednoduše nastavit formát, filtr, řazení nebo počet článků na stránku přehledu. Pořád nejsou komentáře. To se možná nikdy nezmění... nebo až se někdo ozve se zpětnou vazbou.

Cenotvorba sofistikovaných zakázek

Cenotvorba sofistikovaných zakázek

10.01.2025 Petr Opletal Marketing Cena Náklady Kapacita Nabídka

Typická situace v IT. Zadavatel potřebuje řešení. Hledá, kdo by mu jej mohl poskytnout co nejvýhodněji. Měl by brát v úvahu rizika a příležitosti. Měl by zohlednit kvalitu / přesnost zadání a kompetence nabízejících. Jak se k tomu má postavit potenciální dodavatel - třeba s řešením na Power Platform?

Cenotvorba sofistikovaných zakázek
Firemní web 2023
Firemní web 2023

Firemní web nebo internetový marketing?

22.01.2023 Petr Opletal Marketing Web Zákazník Komunikace Vztah Užitek Efektivnost

Bylo nebylo, dávno tomu... V roce 1995 se dalo říci, že k fungování firmy Internet nepotřebujete. Od těch dob se svět a chování lidí výrazně změnilo. A mění se dál tempem, při kterém musíme průběžně přehodnocovat východiska. "Vymknuta z kloubů doba šílí." (Hamlet)

Digitální podnik - národní plán obnovy

Digitální podnik - národní plán obnovy

17.03.2022 Petr Opletal IT Web Marketing Dotace NPO Internetový marketing

O dotacích si můžeme myslet svoje. Ovšem když stát či EU rozdává peníze, byla by chyba je nepoužít na něco užitečného.

Digitální podnik - národní plán obnovy
Vytvoření webu
Vytvoření webu

Vytvoření webu

20.02.2022 Matyáš Opletal Web Marketing E-Shop E-Katalog Konfigurátor Kampaň

Zvažujete v B2B firemní web nebo e-shop? Je možné využít na vytvoření webu dotace z výzvy Digitální podnik z Plánu obnovy? Čeho potřebujete dosáhnout? Odkud začít?

Obchod a vyjednávání B2B

Obchod a vyjednávání B2B

25.12.2021 Petr Opletal Marketing Rozvoj dovedností Prodej Nákup Jednání Vyjednávání

Jak dosáhnout naplnění vlastního záměru - ať už jako kupující nebo prodávající. Kdy musíte vyjednávat a kdy je lepší jednat. V jaké fázi obchodu je potřeba diskutovat, přestože je jisté, že při vyjednávání se nediskutuje.

Obchod a vyjednávání B2B

Setkejme se!

Naše práce nás baví. Pomůžeme, aby vaše bavila vás.

Chci vědět víc

Hledáme partnery, se kterými budeme růst.